هر چند کفش پاشنه بلند پارچه شلوار سبک زندگی

هر چند: کفش پاشنه بلند پارچه شلوار سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار حوادث انتقام دوست دختر سابق از خواننده رپ

اوایل خرداد امسال پسری جوان که خواننده رپ بود با حضور در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از دوست دختر سابقش که با همدستی دو جوان از وی دزدی کرده بودند، شکا

انتقام دوست دختر سابق از خواننده رپ

عبارات مهم : ایران

اوایل خرداد امسال پسری جوان که خواننده رپ بود با حضور در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از دوست دختر سابقش که با همدستی دو جوان از وی دزدی کرده بودند، شکایت کرد.

به گزارش جام جم، وی به افسر تحقیق گفت: من یک سال پیش به طور اتفاقی با دختری جوان آشنا شدم. این ارتباط مدتی ادامه داشت

تا این که متوجه شدم او فردی نیست که بتوانم با او ازدواج کنم. به همین خاطر از او جدا شدم، ولی دختر جوان دست بردار نبود و همچنان به من ابراز علاقه مندی می کرد.

انتقام دوست دختر سابق از خواننده رپ

خواننده رپ ادامه داد: او با من تماس گرفت و خواست جهت آخرین بار مرا در یکی از محله های غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران ملاقات کند و بعد از آن دیگر مزاحم من نمی شود. فریب حرف او را خورده و به محل قرار رفتم. زمانی که در آنجا حاضر شدم او با دو پسر جوان که چاقو به دست داشتند به سمت من آمدند. کتکم زدند و با ترساندن چاقو 200 هزار تومان پول، ساعت گران قیمتم و گوشی تلفن همراهم را دزدیدند و فرار کردند. حتی تهدیدم کردند اگر شکایت کنم بلایی سرم می آوردند و کاری می کنند که دیگر نتوانم به خوانندگی ادامه دهم.

همزمان با شکایت این خواننده رپ، دختر جوان و دو همدستش تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این که اوایل هفته جاری منزل دخترجوان در غرب پایتخت شناسایی و او پیش از این که بتواند فرصتی جهت فرار پیدا کند، بازداشت شد.

اوایل خرداد امسال پسری جوان که خواننده رپ بود با حضور در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از دوست دختر سابقش که با همدستی دو جوان از وی دزدی کرده بودند، شکا

او با انتقال به پلیس آگاهی، بازجویی و مدعی شد، بعد از تمام کردن با پسر خواننده با جوان آرایشگری آشنا شدم و نمی دانم آیا او با دوستش به طرف خواننده حمله کرده و اموالش را دزدی کردند.

در ادامه تحقیقات پلیسی، دو روز پیش آرایشگر سارق شناسایی و بازداشت شد. ولی او در جریان تحقیقات اولیه ادعا کرد، از سوی دختر جوان اجیر شده است و قصد دزدی از خواننده رپ را نداشته است.

دیروز دختر و پسر جوان جهت ادامه تحقیقات از پلیس آگاهی به شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شدند.

انتقام دوست دختر سابق از خواننده رپ

دختر جوان به بازپرس قریب احمدزده پرونده گفت: من یک سال پیش با شاکی آشنا شدم و به هم علاقه مند شدیم، ولی مدتی بعد من از او جدا شدم و دیگر با وی ارتباطی نداشتم. شش ماه قبل هم من سوار خودروی پژو 206 خاله ام بودم و به سمت غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران می رفتیم که دوپسر جوان را به طور اتفاقی در خیابان دیدیم. یکی از آنها شماره تلفن خود را به من داد و همین باعث دوستی مان شد. او یک روز مرا به منزل ارزش برد و مورد آزار و اذیت قرار داد و مرا که بدحال شده است بودم حوالی منزل مان رها کرد و رفت. متهم جوان ادامه داد: مادرم زمانی که متوجه ماجرا شد مرا به منزل راه نداد. آن شب را منزل یکی از اقوام ماندم. چند روز بعد هم به دادسرا رفتم و از او به اتهام آزار و اذیت شکایت کردم. در ادامه جوان آرایشگر بازداشت شد. او قول داد با من ازدواج می کند و من از شکایتم گذشت کردم. از دو ماه قبل من به عنوان نامزد به منزل ارزش رفتم. یک روز شاکی به من پیامک داد و او متوجه شد. به همین خاطر تصمیم به انتقام گرفت. او با تلفن همراهم با پسر خواننده چت کرد و قرار گذاشت. بعد هم مرا و دوستش را به محل قرار برد. من از نقشه اش خبر نداشتم.

در ادامه آرایشگر سارق به قاضی پرونده گفت: گفته های دختر جوان صحت ندارد و او خودش از ما خواست از خواننده رپ انتقام بگیریم. او حتی از من به اتهام این که او را مورد آزار و اذیت قرار دادم شکایت دروغین کرد که از وحشت لو رفتن ماجرا رضایت داد. درآمدم با آرایشگری روزی سه میلیون تومان بود و نیازی نداشتم دست به دزدی بزنم. او خودش از ما خواست ابتدا خواننده رپ را معتاد کنیم که او بعد از مصرف شیشه دچار توهم شود و در جریان رانندگی تصادف کرده و فوت کند. این نقشه دختر جوان عملی نشد و دلمان نیامد به کسی آسیب برسانیم. بعد از دزدی اموال خواننده، آنها را به پسر جوان دادیم.

اوایل خرداد امسال پسری جوان که خواننده رپ بود با حضور در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از دوست دختر سابقش که با همدستی دو جوان از وی دزدی کرده بودند، شکا

متهمان روانه بازداشتگاه پلیس شدند. تحقیقات تکمیلی جهت رازگشایی از دیگر جرایم احتمالی متهمان در حالی ادامه دارد که دیگر همدست آنها تحت تعقیب پلیس قرار دارد.

انتقام دوست دختر سابق از خواننده رپ

واژه های کلیدی: ایران | انتقام | بازداشت | تحقیقات | خواننده | خواننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz